Future mobility 2022

Inteligentní technologie pro dopravu a inovace v oblasti chytré mobility Veletrh Future Mobility je prezentací řešení pro mobilitu budoucnosti a jednak platformou, jejímž cílem je výměna informací, edukace, výměna znalostí, zkušeností a vytvoření podmínek pro rychlejší zavádění moderních technologií v dopravě. Hlavní myšlenkou Future Mobility je nový systém dopravy založený na čistých pohonech, sdílení, automatizaci a digitálních technologiích. Ten přinese změnu, jejímž důsledkem bude významný úbytek emisí, kratší cestovní doby, vyšší kvalita, komfort, bezpečnost a menší závislost na lidském činiteli... celý popis

Inteligentní technologie pro dopravu a inovace v oblasti chytré mobility
Veletrh Future Mobility je prezentací řešení pro mobilitu budoucnosti a jednak platformou, jejímž cílem je výměna informací, edukace, výměna znalostí, zkušeností a vytvoření podmínek pro rychlejší zavádění moderních technologií v dopravě.
Hlavní myšlenkou Future Mobility je nový systém dopravy založený na čistých pohonech, sdílení, automatizaci a digitálních technologiích. Ten přinese změnu, jejímž důsledkem bude významný úbytek emisí, kratší cestovní doby, vyšší kvalita, komfort, bezpečnost a menší závislost na lidském činiteli.
Výstavní i konferenční část veletrhu Future Mobility je propojena s veletrhem Urbis Smart City Fair.
Future Mobility 2022 se bude skládat z výstavy, demonstrací a z odborné konference „Mobilita jako služba pro města 21.století".
Typ veletrh - průmysl
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Veletrhy Brno (Brno)
Datum a čas konání čt 2.6.2022 - so 4.6.2022

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.bvv.cz/en/future-...
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat CZeCOT
Je třeba opravit údaje?