Ppm Quilt Show Brno

Mezinárodní textilní výstava Ppm Quilt Show Brno je největší přehlídkou kombinovaných textilních technik nejen u nás, ale i ve střední a východní Evropě. Až do roku 2019 se konala v Praze a po delší odmlce pokračuje počínaje rokem 2022 14. ročníkem na výstavišti v Brně. Výstavy se pravidelně účastní přední autoři a autorky uměleckého nástěnného quiltu. Výstava se díky vysokému počtu exponátů a návštěvnosti 8 tisíc lidí řadí na 4. místo v Evropě, přičemž její úroveň rok od roku stoupá. Na ploše 6000 m2 se představuje pravidelně více než 900 kusů kolekcí převážně nástěnných quiltů (moderní tapisérie)... celý popis

Mezinárodní textilní výstava Ppm Quilt Show Brno je největší přehlídkou kombinovaných textilních technik nejen u nás, ale i ve střední a východní Evropě. Až do roku 2019 se konala v Praze a po delší odmlce pokračuje počínaje rokem 2022 14. ročníkem na výstavišti v Brně. Výstavy se pravidelně účastní přední autoři a autorky uměleckého nástěnného quiltu. Výstava se díky vysokému počtu exponátů a návštěvnosti 8 tisíc lidí řadí na 4. místo v Evropě, přičemž její úroveň rok od roku stoupá.

Na ploše 6000 m2 se představuje pravidelně více než 900 kusů kolekcí převážně nástěnných quiltů (moderní tapisérie) od 400 autorů z celého světa a výběr autorských prací z České republiky. Třetinu plochy obsazují v prodejní části specializované obchody, které nabízí široký výběr látek, pomůcek, textilních doplňků, šicích strojů, osvětlení, korálků, dekorací a barev na textil, sortiment pletacích přízí a autorské oděvy.
Typ veletrh - oděvy, textil, galanterie, obuv, módní doplňky
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Veletrhy Brno (Brno)
Datum a čas konání pá 22.4.2022 - ne 24.4.2022

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.bvv.cz/ppmbrno/
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat CZeCOT
Je třeba opravit údaje?