Mobitex 2022

Veletrh nábytku a interiérového designu Mobitex představuje nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení. Na jednom místě si můžete prohlédnout a vyzkoušet prezentaci předních výrobců a dodavatelů nábytku a bytového vybavení, kteří působí na českém trhu. Hlavním tématem doprovodného programu je výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku. Veletrh se bude věnovat také kvalitnímu nábytku od českých nábytkářů, zařízení malometrážních bytů nebo světlu z pohledu designového prvku interiéru. Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, zajímavých... celý popis

Veletrh nábytku a interiérového designu Mobitex představuje nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení. Na jednom místě si můžete prohlédnout a vyzkoušet prezentaci předních výrobců a dodavatelů nábytku a bytového vybavení, kteří působí na českém trhu.
Hlavním tématem doprovodného programu je výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku. Veletrh se bude věnovat také kvalitnímu nábytku od českých nábytkářů, zařízení malometrážních bytů nebo světlu z pohledu designového prvku interiéru. Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, zajímavých přednášek a ukázek také řada bezplatných poradenských center, mistrovství České republiky v oboru truhlář a exponátové soutěžní přehlídky Grand Prix Mobitex v sekcích Vystavovatel a Student. Veletrh nabízí možnost pro setkání architektů, designerů a studentů těchto oborů.
Typ veletrh bydlení, nábytku a designu
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Veletrhy Brno (Brno)
Datum a čas konání čt 21.4.2022 - so 23.4.2022

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.bvv.cz/mobitex/
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat CZeCOT
Je třeba opravit údaje?