Regiontour a Go

Veletrhy Go a Regiontour jsou největší národní prezentací cestovního ruchu v ČR. Veletrh Regiontour je hlavní prezentační platformou potenciálu cestovního ruchu v regionech České republiky. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu. Na veletrhu Go se prezentují tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře a agentury se zaměřením na výjezdovou turistiku. Souběžně s veletrhy probíhají Festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest a Go Kamera - festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací. Go a Regiontour je efektivním místem pro setkávání profesionálů... celý popis

Veletrhy Go a Regiontour jsou největší národní prezentací cestovního ruchu v ČR. Veletrh Regiontour je hlavní prezentační platformou potenciálu cestovního ruchu v regionech České republiky. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu.

Na veletrhu Go se prezentují tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře a agentury se zaměřením na výjezdovou turistiku. Souběžně s veletrhy probíhají Festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest a Go Kamera - festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací.

Go a Regiontour je efektivním místem pro setkávání profesionálů v cestovním ruchu, jehož nedílnou součástí je kvalitní odborný doprovodný program i atraktivní doprovodný program pro širokou veřejnost.
Typ veletrh - cestovní ruch a turistika
Zakázán vstup se zvířaty
Místo konání Veletrhy Brno (Brno)
Datum a čas konání čt 3.11.2022 - ne 6.11.2022

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.bvv.cz/go-regiont...
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat CZeCOT
Je třeba opravit údaje?