Rehaprotex

Veletrh Rehaprotex nabízí prostřednictvím výrobců i distributorů široký sortiment kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, ale i služby pro aktivní život seniorů. Prezentovat své výrobky a služby budou také poskytovatelé sociálních služeb, neziskový sektor nebo charitativní organizace s širokou nabídkou originálních výrobků svých klientů. Doprovodný program vzniká za spolupráce s mnoha významnými partnery, jako jsou Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, Liga vozíčkářů, Paracentrum Fenix, Senior pas, Česká obuvnická a kožedělná asociace (Čoka) či Státní zdravotní... celý popis

Veletrh Rehaprotex nabízí prostřednictvím výrobců i distributorů široký sortiment kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, ale i služby pro aktivní život seniorů. Prezentovat své výrobky a služby budou také poskytovatelé sociálních služeb, neziskový sektor nebo charitativní organizace s širokou nabídkou originálních výrobků svých klientů.

Doprovodný program vzniká za spolupráce s mnoha významnými partnery, jako jsou Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, Liga vozíčkářů, Paracentrum Fenix, Senior pas, Česká obuvnická a kožedělná asociace (Čoka) či Státní zdravotní ústav. Návštěvníky veletrhu jsou jak odborníci z oblasti státní správy, pojišťoven, úřadů práce, odborní a revizní lékaři či rehabilitační pracovníci, tak i laická veřejnost.
Typ veletrh - zdravotnictví
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Veletrhy Brno (Brno)
Datum a čas konání út 1.11.2022 - pá 4.11.2022

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.bvv.cz/rehaprotex...
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat CZeCOT
Je třeba opravit údaje?