Tour Aliance vinařů V8 - Brno

Přijďte strávit příjemné odpoledne do společnosti špičkových moravských vín a jejich tvůrců! Poslední letošní zastávka Tour Aliance vinařů V8 proběhne v Brně. Šest současných členů aliance - Reisten, Sonberk, Volařík, Kolby, Marcinčák a Nové vinařství - Vám ve volné degustaci od 16:30 do 19:30 hod představí na 50 vín z těch nejžádanějších vinařských poloh Mikulovska, včetně výběrové dárkové kolekce "Nej 8 z V8" pro rok 2021. Vinařství budou zastoupena přímo svými zaměstnanci, kteří vám rádi představí nejen svá vína, ale i principy jejich tvorby. V ceně vstupu je degustační sousto a sklenička... celý popis

Přijďte strávit příjemné odpoledne do společnosti špičkových moravských vín a jejich tvůrců!

Poslední letošní zastávka Tour Aliance vinařů V8 proběhne v Brně. Šest současných členů aliance - Reisten, Sonberk, Volařík, Kolby, Marcinčák a Nové vinařství - Vám ve volné degustaci od 16:30 do 19:30 hod představí na 50 vín z těch nejžádanějších vinařských poloh Mikulovska, včetně výběrové dárkové kolekce "Nej 8 z V8" pro rok 2021.

Vinařství budou zastoupena přímo svými zaměstnanci, kteří vám rádi představí nejen svá vína, ale i principy jejich tvorby.

V ceně vstupu je degustační sousto a sklenička s logem V8. Na vína objednaná přímo na akci získáte slevu 10 % ze sklepních cen vinařství + dopravu po ČR zdarma při objednávce 5 kartonů a více (30 lahví).
Typ degustace vín
Místo konání Dům umění (Brno)
Datum a čas konání út 26.10.2021 16:30 - 19:30
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?