Konference Leadership Brno

Co si pod tím představit? Jako malí jsme toužili procestovat vesmír a objevit hranici, která nás dělila od nekonečna. Podobná touha lze vidět i v byznyse, kde se říká, že musíš růst nebo zemřeš. Jenže… Jak zůstat konkurenceschopní i v těžkých časech? Jak se mění pracovní trh při pandemii a s tím očekávání od vedoucích? Jak zvládat všechnu zodpovědnost a posouvat hranice sebe i celého týmu? Nad otázkami nemusíte přemýšlet sami. Pomohou vám s nimi vybraní řečníky z odlišných odvětví, s odlišnými zkušenostmi, které však spojuje hlavní – jsou úspěšnými příklady toho, že existují lidé, kteří ve... celý popis

Co si pod tím představit?

Jako malí jsme toužili procestovat vesmír a objevit hranici, která nás dělila od nekonečna. Podobná touha lze vidět i v byznyse, kde se říká, že musíš růst nebo zemřeš.

Jenže…

Jak zůstat konkurenceschopní i v těžkých časech?

Jak se mění pracovní trh při pandemii a s tím očekávání od vedoucích?

Jak zvládat všechnu zodpovědnost a posouvat hranice sebe i celého týmu?

Nad otázkami nemusíte přemýšlet sami. Pomohou vám s nimi vybraní řečníky z odlišných odvětví, s odlišnými zkušenostmi, které však spojuje hlavní – jsou úspěšnými příklady toho, že existují lidé, kteří ve svých oborech dokázali odvážně posouvat hranice navzdory různorodým překážkám.

Pojďte se dozvědět víc o hranicích možností na 8. ročníku konference Leadership.

Zdarma získáte celý záznam z akce

Networking s nejúspěšnějšími manažery Česka

Praktické rady a nástroje z praxe

Program plný předních českých manažerů:

Lucie Brešová - Chyby formují váš úspěch

Dříve výkonná ředitelka Kiwi.com, nyní staví další start-up Pocket Virtuality. Při dynamickém růstu Kiwi.com se sama při boji o úspěch společnosti nevyhnula mnohým chybám a tvrdým ponaučením. Dozvíte se, jak začít vnímat překážky pozitivně a jak to pomáhá nejen v pracovním, ale i osobním životě.

Vít Vrba - Jak se tvoří miliardová firma?

Dozvíte se, jak v roce 2008 založil brněnský start-up Webnode, který nedávno prodal za miliardy, z čehož se stal jeden z největších obchodů v historii českého internetu.

Olga Vlachynská - Lídr jako terapeut

Olga pracuje jako terapeut ve své soukromé praxi a věnuje se rozvoji lidí na manažerských pozicích u „Lidi z Baru“. Na konferenci vám poradí, jak vytáhnout sebe i celý tým ze špatné nálady a představí konkrétní techniky, které můžete v roli lídra bezpečně používat a pomáhat lidem okolo sebe.

A další přednášky…

Nejste z Brna nebo dáváte přednost online akcím? Nevadí, tato konference bude dostupná i online.
Typ konference - kongres
Místo konání Univerzitní kino Scala (Brno)
Datum a čas konání st 20.10.2021
URL https://www.leadership-konfer...
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?