Brněnská muzejní noc 2021 - Vašulka Kitchen Brno

K vidění bude nová instalace tisků Woodyho Vašulky ze série Luciferova zakázka včetně instalace Noisefields: Light Revisited, výstupy mezinárodních audiovizuálních workshopů a představení rozhraní interaktivní mobilní aplikace umělce Petra Svárovského cílené pro netypický popis míst v okolí Brna. Centrum umění nových médií Vašulka Kitchen Brno (VKB) je prostor pro výzkum, umělecký experiment a neformální vzdělávání v oblasti umění nových médií. Tvoří jej studijní archiv Woodyho a Steiny Vašulkových, expozice jejich vybraných děl a studovna. Pořádáme programy pro veřejnost, včetně přednášek, koncertů... celý popis

K vidění bude nová instalace tisků Woodyho Vašulky ze série Luciferova zakázka včetně instalace Noisefields: Light Revisited, výstupy mezinárodních audiovizuálních workshopů a představení rozhraní interaktivní mobilní aplikace umělce Petra Svárovského cílené pro netypický popis míst v okolí Brna.

Centrum umění nových médií Vašulka Kitchen Brno (VKB) je prostor pro výzkum, umělecký experiment a neformální vzdělávání v oblasti umění nových médií. Tvoří jej studijní archiv Woodyho a Steiny Vašulkových, expozice jejich vybraných děl a studovna. Pořádáme programy pro veřejnost, včetně přednášek, koncertů, výstav, prezentací, dílen, projekcí a seminářů.
Typ Festival muzejních nocí
Místo konání Dům umění (Brno)
Datum a čas konání so 7.8.2021
URL https://www.brnenskamuzejninoc.cz
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?