Brno ožije unikátním prostorem. Clubco nabídne propojení lidí, firem i nápadů.

10.03.2021

Podhoubí pro nové nápady, prostor pro spojování lidí i myšlenek a místo, kde se mají klubat firmy i jejich projekty. To je Clubco!

Nové coworkingové centrum nabízí formu kanceláří, jaké tu dosud chyběly. „Když si to porovnáme, v Praze je teď něco mezi 70 a 80 tisíci metry čtverečními coworkingových prostor. V Brně je to kolem pěti, přičemž velikost města rozhodně o tolik menší není. My jsme při plánování našeho coworku využili všech výhod, které už Vlněna poskytuje. Zázemí zajetého kancelářského centra je velká výhoda,“ popisuje Jiří Kostečka, Senior Business Developer společnosti CTP.

Rozcestí o mnoha směrech

Podle Kostečky má cowork fungovat jako místo setkávání jednotlivých nájemců a firem v areálu, aby se mohli navzájem poznat a zjišťovat, v čem si můžou navzájem pomoct. CTP tady bude organizovat akce pro svoje klienty, setkání s lidmi z veřejné sféry a politiky, ale i akce, které budou volně přístupné pro veřejnost. 

První fáze budování Clubca počítá s asi 220 pracovními místy. Díky flexibilitě budovy je ale možné prostor časem minimálně zdvojnásobit. Jednotlivá patra coworku, kde dole jsou zasedací místnosti a pak dvě patra pracovních míst.