Spojila nás koronakrize

28.04.2020

Již delší dobu se na nás ze všech stran valí  témata  koronavirus či koronakrize. Pro hoteliéry je to obrovská zkouška, kterou není vůbec jednoduché zvládnout. Tato situace zároveň vyvolala obrovskou vlnu solidarity, kterou rozhodně stojí za to podpořit.

Přinášíme vám tipy na projekty, které na podporu hotelnictví a gastronomie vznikly.Hero Hotel – Hotely Hrdinům

Podporou projektu Hero Hotel zajistíte ubytování hrdinům, kteří dnes bojují proti pandemii v první linii. Vy se tak stanete hrdinou a skrze zakoupený poukaz získáte pobyt ve vybraném hotelu, který se díky vaší podpoře udrží v provozu a zachrání jeho zaměstnancům práci.

Přečtěte si více informací o tomto projektu → https://herohotel.cz/

 

Děkujeme All inclusive

Za vznikem projektu Děkujeme All inclusive stojí Lukáš Pytloun – majitel hotelového řetězce Pytloun Hotels a dodává:

Zdravotníci teď s vypětím všech sil bojují za nás za všechny. Uvědomil jsem si, že až bude po všem, budou naprosto vyčerpaní a budou si potřebovat pořádně odpočinout. A to je právě způsob, jakým jim my Češi a české hotely můžeme za jejich nasazení poděkovat - dopřát jim all-inclusive pobyt jako malé děkovné gesto za péči, kterou teď oni věnují nám."

Více se o projektu dozvíte na stránkách projektu  https://www.dekujemeallinclusive.cz/

 

Zachraň Gastro

Co můžeme pro záchranu gastra udělat my, jako zákazníci? Podpořit své oblíbené podniky a objednávat si u nich jídlo s sebou nebo k rozvozu a pomoct najít restaurace, které to nevzdaly a stále pro nás vaří!

Podívejte se na podniky, které jsou v projektu zapojeny  https://zachrangastro.cz/
Znáte nějaké další projekty? Budeme moc rádi za sdílení.
#spolecnetozvladneme #todame #nejstenatosami