ROYAL PARTY SERVIS

04.05.2017

Royal Party Servis je profesionální cateringová společnost, která servíruje pochoutky na českém trhu už od roku 1992 a od roku 2002 také v zahraničí. Obsluhovali také anglickou královnu její výsost Alžbětu II.

„Nic pro nás není příliš velké sousto. Spolupracovali jsme s významnými firmami, bankami a institucemi v soukromé i státní sféře. S klidným svědomím můžeme přísahat na tu nejdražší svíčkovou, že nám vždy záleží na kvalitním výsledku a vašem jedinečném zážitku. Náš recept na vyhlášené cateringové služby je jasný a rádi se o něj podělíme: připravujeme pouze čerstvé suroviny od ověřených lokálních dodavatelů, přimícháme BIO kvalitu a to vše okořeníme zkušeným a milým personálem. Žádné plané řeči a sliby, co zmizí jak pára nad hrncem. Nejsme včerejší. Sledujeme nejnovější trendy v gastronomii a rádi vás jimi ohromíme. Co třeba vyzkoušet NATUR style catering, smaženou zmrzlinu, hmyzí speciality nebo sticks food? Pokud požadujete prvotřídní gastronomii, vysokou kvalitu jídla, kreativní koncepty a bezchybnou prezentaci, napište nám. Ať už jste z Brna, z Prahy nebo odkudkoliv ze světa.“

Chcete uspořádat tematickou firemní či soukromou akci nebo potřebujete office catering? Chcete oslnit perfektním cateringem na oslavě, večírku či party?  Neváhejte navštívit webové stránky RPS a dejte o sobě vědět. Postarají se o vás profesionálové a vaše akce bude nezapomenutelná.

www.royalpartyservis.cz