weWine - "O kapku lepší zážitky"

16.12.2015

Ve weWine pro vás zorganizují firemní akce, školení, teambuilding nebo setkání s obchodními přáteli. Nabídka programů:

  • Staň se vinařem

Program v sobě propojuje kouzlo jižní Moravy, vynikající víno a zaručenou zábavu. Týmy mají za úkol zdolat jednotlivé úkoly správného vinaře: vytvořit svou originální etiketu, předvést se v umění slepé degustace, nalahvovat si své vlastní víno, natočit propagační spot svému vinařství nebo předčít kolegy v natahování vína koštýřem. Celý program je doprovázen degustací a konzumací vynikajícího moravského vína, jehož prostřednictvím se hosté nejen skvěle baví, ale také vzdělávají.

  • (ne)vinný kurz

Pokud cítíte, že vaši hosté mají spíš chuť na zábavu pasivnějšího druhu, nabídněte jim možnost dozvědět se více o víně, které pijí, a lépe si ho tak vychutnat. Po absolvování kurzu si budou vaši hosté umět vybrat tu správnou láhev vína a rozvinout její potenciál v pohodlí domova i bez profesionálního sommeliera.  Vůně vína ani jeho chutě již nebudou neznámou, a to také díky praktickým ukázkám snoubení s pokrmy, pravidla degustace a servisu vína vašim hostům vštípíme nejen díky efektní ukázce sabráže, kterou si na konci jeden z hostů zkusí sám na vlastní kůži.

  • Pikniková degustace

Rádi vracíme víno na místa, kde se pod paprsky slunce urodilo. Věříme, že práci vinaře nejlépe oceníte přímo na vinici, z pohodlí deky obložené polštáři, v blízkosti košíku s pečlivě vybranými dobrotami, které podtrhují chuť vína a naopak.

O vše potřebné se postará přítomný sommelier. Vaším jediným úkolem bude užít si atmosféru vinic ve společnosti lidí, na kterých Vám záleží. Příjemné posezení se v pozdním večeru může změnit v letní kino pod nekonečnou hvězdnou oblohou.

  • Ze sklepa do sklepa

Vydejte se do vinných sklípků, vinařství a na vinici a  ochutnejte to nejlepší, co Vám mohou nabídnout. Navštivte minimálně 3 vinařství a sami porovnejte, jak se jim produkce vydařila. Během své exkurze proniknete do tajů vína pod vedením vinařských mistrů a  své poznání zakončíte výbornou večeří spojenou s degustací vín, cimbálovou muzikou a pravou moravskou zábavou.

  • V kůži vinaře

Vyzkoušejte si jedno celé odpoledne v kůži vinaře. V lokalitě těch nejpůvabnějších jihomoravských vinic si vyzkoušíte sezónní vinařské práce zábavnou formou za doprovodu vinohradníka. Po práci vás čeká piknik na dekách obložených polštáři doprovázený degustací výborných moravských vín. Po zaslouženém odpočinku se vrhnete na vinařský sedmiboj, v jehož rámci si vyzkoušíte nejčastější úkoly vinaře, a to v soutěžním módu proti dalším týmům. Z odpoledne v kůži vinaře si každý zúčastněný odnáší láhev vlastnoručně nalahvovaného vína opatřeného vlastní etiketou.

Všechny programy jsou vhodný pro firmy nebo individuální skupiny od 20 osob.

www.wewine.cz

https://www.facebook.com/weWine.wine.events/