SONO CENTRUM

17.10.2015

Prostory klubu je možné pronajmout za účelem konání konferencí, firemních setkání, večírků, oslav, plesů či galavečerů s maximální kapacitou 1000 návštěvníků.

Zajistíme kompletní technické zabezpečení akcí včetně zvukové a světelné techniky využitelné pro moderátory, reprodukovaná či živá hudební vystoupení. K dispozici je prostorné pódium klubu s rozměry 13 x 7m a prostorné zázemí pro účinkující. Sál klubu je klimatizovaný, samozřejmostí je wi-fi v celém objektu zdarma.

Díky multifunkční koncepci klubu je sál možno upravit pro různé účely (divadelní sezení, konferenční sezení, kombinované sezení a stání, variabilní pódium).

Plátno o rozměrech 4 x 6 m zavěšené za pódiem umožňuje projekci doprovodných materiálů, kterou je možno přenášet i na obrazovky v sále, v restauraci či na LED obrazovku umístěnou na venkovní stěně budovy Sono Centra.

Kromě čtyř barů v sále nabízíme též komplexní catering zahrnující snídaně, obědy, večeře, coffee breaky, ale i náročné speciality moderní gastronomie. V případě potřeby lze ke konání eventů různého typu pronajmout i prostory našeho restaurantu.

Rádi Vám zajistíme ubytování v našem čtyřhvězdičkovém hotelu Sono vybaveném jedinečným interiérem s hudební tématikou. Celková kapacita hotelu je 72 míst.

K pohodlnému parkování lze využít prostor třípatrové garáže, která je součástí objektu Sono Centra.