Moravia Convention Bureau prezentovala region na Trend Event 2015 v Praze

16.10.2015

20. ročník veletrhu Trend Event v Praze se uskutečnil v úterý 14. října 2015 od 13 hodin v Národním domě na Vinohradech. Zúčastnilo se ho přes 40 vystavovatelů z řad konferenčních prostor, hotelů, cateringu, convention bureaux, dopravních společností, poskytovatelů služeb, atrakcí a zážitků pro firemní večírky nebo teambuilding.

Veletrh byl určen zejména pro event manažery, marketingové pracovníky firem, pořadatele firemních a společenských akcí, produkční, zástupce eventových a promotion agentur a odborné novináře. Doprovodný program veletrhu přinesl kromě řady zajímavých přednášek a panelových diskuzí také bohatou kulturní vložku v podobě vystoupení umělců a představení nabídky služeb vystavujících účastníků veletrhu přímo na pódiu před návštěvníky veletrhu.

Největší zájem na stánku Moravia Convention Bureau byl o doporučení vhodných ubytovacích a konferenčních prostor. Dále se návštěvníci zajímali také o netradiční místa pro konání konferenčních akcí a o doprovodný program akcí, jednalo se zejména o dotazy spojené s vinařskou turistikou, gastronomií a dalšími sportovními aktivitami.

Návštěvníci ocenili mobilní aplikace Moravia Convention Bureau pro chytré telefony a tablety – Katalog konferenčních prostor a Netradiční místa pro netradiční setkání.

Moravia Convention Bureau se Trend Eventu 2015 účastnila ve spolupráci s agenturou CzechTourism, odd. Czech Convention Bureau.