Podpora pro kongresové ambassadory

01.09.2015

  • Podpora

Náš tým může nabídnout nezávislé poradenství ve všech aspektech přípravy a organizování konference. V případě potřeby doporučíme odborné organizátory konferencí.

  • Příprava úspěšné nabídky

Zastřešíme proces zpracování nabídky od samého začátku. Ke zpracování přesvědčivé nabídky nám slouží databáze kontaktů, vzorové nabídky a také databanka fotografií a videí.

  • Zajištění podpory samosprávy a oficiálního pozvání

Ve spolupráci se zástupci samosprávy pomůžeme se získáním jejich podpory. Dlouhodobě a úzce spolupracujeme s Krajským úřadem Jihomoravského kraje, Magistrátem města Brna, Czech Convention Bureau a agenturou CzechTourism.

  • Vytipování vhodných konferenčních prostor a ubytování

Nestranně vytipujeme nejvhodnější prostředí a prostory pro konání akcí. Doporučíme také vhodné ubytovací kapacity od vysokoškolských kolejí až po nejluxusnější hotely.

  • Zajištění návštěvy členů organizačního výboru

Postaráme se o koordinaci návštěvy navrhovaného místa konference pro členy výboru. Zajistíme finanční podporu.

  • Náměty na doprovodný a incentivní program

Poradíme při sestavení nezapomenutelného programu doprovodných akcí. Doporučíme unikátní místo pro gala večer, vytipujeme zajímavá turistická místa pro výlet v destinaci.

  • Informace pro Vás a Vaše delegáty

Poskytneme katalog kongresových, veletržních a incentivních možností (tzv. meeting & incentive planners guide) v papírové i elektronické podobě. Dále máme k dispozici informace na internetových stránkách, aktualizovaný Bid book pro podávání kandidatur, mobilní aplikaci „Katalog Moravia Convention“ a další mobilní aplikaci „Netradiční místa pro netradiční setkání“, mapy města Brna, mapy regionu, videa, leták pro kongresové ambasadory a další tematické propagační materiály destinace.