Moravia Convention Bureau se účastnilo ICCA RSMP 2015 v Amsterdamu

31.07.2015

Moravia Convention Bureau se ve dnech 12. - 16. července 2015 účastnilo ICCA Research, Sales & Marketing Programu v Amsterdamu. ICCA RSMP je každoroční setkání profesionálů z oblasti výzkumu, prodeje a marketingu pořádané Mezinárodní kongresovou asociací (ICCA). Akce je velmi přínosná z hlediska výměny informací, rozmanitosti témat z oblasti MICE a výměny kontaktů. Semináře se zúčastnilo 145 delegátů z 34 zemí. MCB zastupoval Petr Ryšánek.

ICCA RSMP je vzdělávací akce zaměřena na profesionály pracující v kongresovém průmyslu. Akce poskytuje zejména poznatky zkušených profesionálů, současné trendy a učí novým dovednostem.

Program RSMP je připravován pro specifické potřeby vyhledávání potenciálních akcí, prodeje a marketingových odborníků. Program je tvořený jako komplex informací pro každého účastníka. RSMP spojuje nové pracovníky v oboru MICE se zkušenými profesionály a jejich myšlenkami.

Účastníci mohou řešit svoje konkrétní dotazy, projekty nebo další otázky fungování jejich organizace přímo se zkušenými mentory nebo s dalšími kolegy z celého světa.

„Myslím, že tato akce je skvělou příležitostí především pro pracovníky, kteří začínají svoji kariéru v MICE průmyslu, neboť poskytuje přehled o odvětví jako celku. Poskytuje příležitost k navázání mezinárodní vztahů (spolupráce), výměně zkušeností a sdílení nových přístupů. Dalším velkým přínosem je kontakt se zkušenými profesionály. Během RSMP jsem se dozvěděl nejnovější trendy MICE průmyslu a získal mnoho užitečných informací, které lze využít pro každodenní práci“ hodnotil svojí účast na semináři Petr Ryšánek.