Cryptomania Trails - zažijte netradiční prohlídku ve městě Brně a bavte se chytře

13.05.2015

Rádi byste zpestřili doprovodný program vašich kongresů, konferencí, eventů? Klasickou prohlídku města už jste měli v programu několikrát a chtělo by to něco nového a moderního? Pojďte nabídnout vašim účastníkům ojedinělý, vyzkoušený a velmi oblíbený zážitek z prohlídky města – pozvěte je na trail Bitva o Brno

Již v dubnu se pro vás otevřely nové Cryptomania Trails, spojující oblíbené městské šifrovací hry a touhu po poznání zajímavých míst v jednom. Vaši účastníci/hosté si můžou projít město, hrad či památku netradiční zábavnou formou – ve skupinkách o 2-5 hráčích postupně prochází centrem města a po trase řeší zajímavé šifry, logické úkoly či hledají skrýše. Trasa je dovede na krásné místo nad Brnem, v cíli je možné uspořádat raut, ochutnávku vín – to už je jen na vás. Pojďte s námi zažít velkou ,,Bitvu o Brno“ v čele s jedním z nejschopnějších vojevůdců třicetileté války.

Jediné, co budete ke hře potřebovat, je chytrý telefon či tablet s připojením k internetu. Cryptomania Trails jsou otevřeny celoročně.

Více informací najdete na http://trails.cryptomania.cz a https://www.facebook.com/cryptomania.cz. Hromadné objednávky na mailu: podhrazsky@cryptomania.cz, pro skupiny množstevní slevy.