Firemní akce a kurzy Vaření hravě

17.09.2014

Umíte si představit své kolegy, zaměstnance nebo obchodní partnery v kuchařské zástěře smažit mečouna nebo pošírovat hrušky na červeném víně? A navíc s úsměvem na rtech a nadšením v očích? O kulinářském zážitku zajisté s nadšením povyprávějí. Na kurzech Vaření hravě se totiž vaří nejen skvělá jídla ale hlavně zážitky a radost. A představte si, že tento proud dlouhotrvajících emocí prožili díky Vám. 

Vezměte svoje vzácné hosty na kurz Vaření hravě a rychle zjistíte, že v tomto prosvětleném, moderně zařízeném studiu prochází žaludkem i láska k práci! Připraví zde pro Vás vše, co potřebujete k přípravě lahodného menu v příjemné společnosti a zcela neformální pohodové atmosféře.

Na výběr máte z pěti světových kuchyní, které se těší oblibě začátečníků i gurmánů. Pravá italská kuchyně, barevná indická kuchyně, oblíbené šťavnaté steaky, lahodné dary moře nebo speciality japonské kuchyně? Stačí si vybrat a pod vedením profesionálního šéfkuchaře se vše hravě naučíte sami připravit. Rádi Vám vypracují i nabídku přesně na míru, dle Vašich preferencí. Je libo na firemní teambuilding indického šéfkuchaře, českou kuchyni nebo hudební doprovod? Nebojte se zeptat, vstřícný a ochotný personál Vám rád poradí.   

V rámci kurzu Vaření hravě Vám také zabezpečí odborného konzultanta na teambuildingové akce, který se zaměří na týmový rozvoj, komunikaci, leadership nebo jiné dovednosti, které byste rádi zlepšili ve Vašem pracovním kolektivu. V případě zájmu zabezpečí pro Váš tým také pohodlné kvalitní ubytování v blízkosti studia za zvýhodněné ceny.

Pokud si rezervujete do konce roku 2014 dva termíny pro Vaši firemní akce pro minimálně 12 osob, druhá akce bude pro Vás se slevou 10%.

VYCHUTNÁTE SI vaření pod vedením špičkového šéfkuchaře.

NAUČÍTE SE krůček po krůčku profesionální kulinářské postupy.

ZAŽIJETE večer plný chutného jídla a kvalitního vína v příjemné atmosféře.

POTKÁTE SE s obchodními partnery a kolegy zcela neformálně.

DOSTANETE neobyčejnou chuť vařit a následně také spoustu komplimentů.

VÍTÁME VÁS na kurzech Vaření hravě!


www.varenihrave.cz                    

www.facebook.com/varenihrave