TAKE PLACE – a vaše akce půjde snadno

28.08.2013

Mladá inovativní firma a oceněný start up TAKEPLACE s.r.o., která nabízí systém pro snadné řízení akcí ukazuje, že dlouhodobá rozvojová strategie Jihomoravského kraje, zaměřená na podporu inovací a na cílevědomé směřování do klubu nejinovativnějších regionů Evropy nezůstává jen na papíře.

Takeplace je digitální a mobilní platforma na moderní řízení akcí. Zahrnuje komplexni funkce, které své uživatele provází celým procesem pořádání odborné akce, nebo účasti na ní – od registrace účastníků k online platbám, sběru přihlášek vystavovatelů a tvorbě programu akce nebo automatickou distribuci upomínek. Tím pomáhá lidem šetřit čas, peníze a hlavně nervy během pořádání velkých událostí.

 Pořadatel má k dispozici sadu vzájemně provázaných nástrojů pro komunikaci, organizaci a prezentaci, vše v jednotném grafickém stylu s návazností na minulé ročníky. Služba je mobilní přístupná všude z počítače, smart phonu nebo tabletu. Navíc užití Takeplace nekončí s koncem akce. Účastník akce získá ty správné informace v ten správný čas. Velká výhoda je, že systém je propojen na sociální sítě jako třeba Facebook nebo Twitter, a proto dovolí účastníkům se sdružovat v oblíbených  virtuálních komunitách.

TAKEPLACE si můžete vyzkoušet na

http://www.take-place.com/cs