Brnem skokem či na twinboardu

26.11.2012

Potřebujete stmelit kolektiv a restartovat týmového ducha? Šplhněte si u zaměstnanců a překvapte je nevídanou věcí, kterou doposud znali jen z televize obujte jim skákací boty a hurá poznávat Brno z výšky!  Budou se vám věnovat zkušení skokani, vysvětlí základy a udělají vše pro to, aby vás naučili skákat. Z pádu nemusíte mít obavy. Instruktor vás bude jistit do chvíle, než bezpečně zvládnete rovnováhu. A pokud budete chtít poskočit o úroveň výše, pak se můžete bez obav pustit a vychutnávat své první volné kroky a skoky.

Skákací boty již znáte a chcete jiný tip firemního osvěžení v podobě zábavního týmového zážitku? Pak vyzkoušejte novinku na českém trhu  - jízdu na twinboard. Twinboard je dvojí deska a jde o nové moderní pojetí klasického skateboardu. Vyzkoušejte velmi zábavný způsob zlepšení fyzické kondice, který chytne za srdce nadšence prken všeho druhu.  

Skákací boty i twinboard lze vyzkoušet sezonně, od dubna do října (včetně). V zimě lze provozovat v tělocvičně, je tedy nutná rezervace termínu předem.

www.7leaguebrno.czwww.brno-inline.cz

Evropská unie - logo Jihomoravský kraj - logo ROP Jihovýchod - logo ICCA logo Czech Convention Bureau - logo UIA

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.