Maximus Resort: Kongresové služby na vysoké úrovni

19.11.2012

Hotel Maximus Resort nabízí skvělé zázemí pro kongresy, semináře, konference, firemní školení, eventy a akce všeho druhu. Chytře architektonicky řešený sál má kapacitu až 300 míst s možností rozdělení na šest menších zvukově oddělených konferenčních místností. Hotelová restaurace poskytuje širokou nabídku coffee breaků, švédských stolů a občerstvení formou bufetu.

Mezi hlavní výhody hotelu patří unikátní poloha na břehu Brněnské přehrady. Umístění resortu uprostřed přírody poskytuje organizátorům konferencí klid na školení, dostatek parkovacích míst a také skvělé zázemí na pořádání nejrůznějších typů teambuildingových akcí. Pokud je však třeba, nalézá se centrum Brna v dopravně dostupné vzdálenosti. Hotel navíc disponuje shuttle busem, který lze v případě potřeby použít pro dopravu.

Maximus Resort má ideální zázemí pro kongresovou turistiku. Nabízí velký sál o celkové kapacitě 300 míst, který se dá předělit podle požadavků klienta na 6 menších jednacích prostor. Kapacity lze mezi sebou také navzájem kombinovat. Samozřejmostí je technické vybavení a zázemí, integrovaný zvukový a projekční systém, tlumočnická technika. Zdarma se může každý účastník přihlásit na WiFi. Foyer kongresu je ideální pro podávání cofee breaků a disponuje také šatnou.

Pro menší akce jsou v hotelu k dispozici dva privátní jednací salonky o kapacitě 12 a 16 lidí.

Kromě nabídky kongresů a služeb restaurace lze v hotelu Maximus Resort využít čtyřhvězdičkového ubytování ve stylu Feng-shui. Hotel nabízí 42 Deluxe pokojů, 5 apartmánů a jako doplněk 15 tříhvězdičkových pokojů. Celková kapacita ubytování činí 128 osob.

Pro milovníky sportu hotel nabízí bowling v samostatné budově s restaurací a příjemným barem s celkovou kapacitou až 40 osob a také tři celoroční tenisové kurty a tenisovou klubovnu pro aktivní sportovní vyžití.

Od 10. prosince se navíc připravuje otevření wellness a spa centra Infint Maximus, které doplní nabídku aktivního odpočinku relaxačními aktivitami, jako jsou masáže, terapeutické a privátní koupele, vířivka, bazén s protiproudem a několik různých typů saun.

Zašlete nám poptávku zde: Maximus Resort