Nový kongresový pavilon na brněnském výstavišti

31.05.2012

Společnost Veletrhy Brno, a.s. přichází s novinkou pro konferenční servis - kompletně rekonstruovaným pavilonem E, nově proměněným do podoby kongresového centra s kapacitou až 960 osob. Prostory pavilonu nabízí nyní celkem 4 moderní kongresové sály.

Nový sál E1 je trvale vestavěn do bývalého výstavního prostoru a lze ho dále rozdělit na menší sály. Sál je vybaven veškerým potřebným zázemím pro pořádání kongresových akcí za účasti velkého počtu osob. Jedinečnost tohoto kongresového sálu zvyšuje také prostorné foyer, sloužící pro konání doprovodných výstav, prezentace, podávání cateringu apod.

Kongresový pavilon E nabízí maximální komfort pro pořádání vědeckých, lékařských či jiných odborných konferencí a splňuje tak očekávání nejnáročnějších uživatelů.

Kongresový pavilon E je idálním kogresovým prostorem také díky svému okolí. Je propojen s hotelem Holiday Inn, v jeho těsné blízkosti je kryté parkoviště pro 900 automobilů a přímo k pavilonu vede sjezd z dálnice D1. Brněnské výstaviště opět potvrzuje, že je významnou kongresovou destinací v České republice.

Více na www.bvv.cz/e