Czech Convention Catalogue 2011/2012 - možnost umístění bezplatného záznamu

23.06.2011

Odborné vydavatelství C.O.T. media připravuje na zadání Czech Convention Bureau již sedmé vydání oficiálního celostátního Czech Convention Catalogue pro období 2011/2012. Tento komplexní katalog je prezentační dokument nezbytný pro získávání kongresových a konferenčních akcí a pro rozvoj kongresové a incentivní turistiky v ČR.

Katalog v anglickém jazyce přináší na více jak 140 stránkách formou katalogových záznamů přes 600 kapacit vhodných pro kongresy a konference ze všech regionů České republiky s minimální kapacitou70 míst. Dále pak abecední seznam více jak 200 organizátorů kongresů, konferencí a incentivních akcí a jejich dodavatelů.

Bezplatné katalogové záznamy kongresových a konferenčních zařízení budou stejně jako v předešlých vydání členěny dle krajů. Následně budou řazeni organizátoři a dodavatelé.  V současné době probíhá v rámci informačního systému CZeCOT (www.czecot.com/fadmin) aktualizace a sběr dat. Informační systém je přímo propojen s databankou MoraviaConvention.cz.  

Konferenční kapacity, které doposud nebyly součástí katalogu a nenachází se na MoraviaConvention.cz, mají možnost umístění bezplatného záznamu. Informace k registraci najdou na : http://www.czecot.info/spoluprace/kongresy.

Vedle bezplatných záznamů mají kongresová a konferenční zařízení, organizátoři i dodavatelé možnost placené inzerce, která bude součástí jak tištěné verze, tak CD i katalogu přístupného na webových stránkách www.czechconvention.cz. Z takto získaných prostředků je celý projekt financován. Uzávěrka inzerce je 30.6.2011.

Dokumenty