Jižní Moravou na kole nebo pěšky? Vyzkoušejte koloběžky!

30.12.2010

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Toho však neosedlá každý. Podobné je to i ze sedla kola, které má navíc brzdy, takže jej zvládne „zkrotit" kde kdo. Také se praví, že nejintenzivněji vnímáme krajinu při chůzi. Jenže ta může být pro mnohé příliš pomalá. Proč to tedy nezkusit ani na kole, ani pěšky, ale ze stupátka koloběžky?

Půjčovnu Na kolobce najdete v těsné blízkosti propasti Macocha, v malebné vesničce Vilémovice nebo přímo v Brně. Připraveny pro vás mají profi koloběžky na silnici i do terénu.

Koloběžka už dávno není jen dětská hračka. Je to zajímavý životní styl spojující příjemný pohyb, zábavu a poznávání.  Půjčovna vám nabízí více než 40 koloběžek různých tipů a velikostí. Vedle turistických koloběžek můžete vyzkoušet luxusní silniční závoďáky, anebo terénní dowhhillové speciály. Kromě koloběžek jsou k dispozici také veškeré potřebné příslušenství: helmy, rukavice, zámky, reflexní vesty, lahve na pití, mapu Moravského krasu a mnoho dalšího. Navíc vám koloběžky na přání kamkoliv dopraví.

V rámci půjčovny nabízí také průvodcovské služby - rádi vám připraví výlet ušitý na míru či doporučí zajímavou trasu. Na koloběžky můžete vyrazit na výlet do Moravského krasu, kde je více než desítka nenáročných tras. Vyzkoušet můžete také atraktivní výlety z Moravského krasu do Brna – jejich největší devizou je téměř 30-ti kilometrový sjezd krasovými údolími, které jsou plné jeskyní, ponorných potoků a překrásných škrapových strání.

www.nakolobce.cz