Adrenalinová zábava v lanových centrech

30.12.2010

Na jižní Moravě máte na výběr z několika profesionálních lanových center – Proud a Jungle Park v Brně, nebo Lanový park ve Vranově nad Dyjí. Zorganizují tady pro vaše zaměstnance, partnery či klienty akci, jejímž cílem nemusí být jen adrenalinová zábava mezi nebem a zemí, ale i rozvoj týmové spolupráce a komunikace, prohloubení neformálních vztahů a zdokonalení spolupráce v týmu. Na vysokých lanech prožijete dobrodružství plné adrenalinu. Zajistí vám služby školeného instruktora i zapůjčení veškeré výstroje.  K dispozici jsou nízké i vysoké lezecké překážky, sítě, stěny, lanovky a spousta doplňkových atrakcí. Vše lze absolvovat individuálně i v týmech.

Varianta 1.

Program v lanovém centru Proud na Lesné zpestřuje velký zhup Big Swing z 13 metrů pro ty nejodvážnější a nově také jedny z nejdelších lanovek v ČR. Čeká vás zde zajímavá jízda na 300 metrech lanovek a unikátní výhledy na Brno.

Varianta 2.

Lanové centrum Jungle Park na pravém břehu řeky Svratky nabízí kromě lezeckých programů také sportovní vyžití ve vedlejším areálu SPK Kometa Brno, nebo vodácké dobrodružství na řece Svratce na kanoi, kajaku či raftu. Obzvlášť kouzelné je i noční lezení, či dva 40m přejezdy přes řeku Svratku.

Varianta 3.

Lanový park Vranov nad Dyjí se nachází v areálu kempu Vranovské přehrady, kde vás ve výšce 4-9 metrů v korunách stromů čeká 17 překážek se čtyřmi lanovkami.

Otevírací doby, ceníky a také kontakty pro Vaší rezervaci naleznete na stránkách center.

www.lanovecentrum.cz, www.junglepark.cz, www.lanovyparkvranov.cz